Segway eScooter B110S - elektrický moped 21. století

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Segway jako největší výrobce osobní elektrické mobility na světě představuje elektrické skútry a moped pro 21. století.

Nová generace mopedu je inteligentní, doslova prošpikovaná nejmodernější technologií s permanentní konektivitou IOT. Špičkové zpracování, design, odolnost a zákaznické služby jsou společným jmenovatelem všech produktů značky Segway.

Segway eMoped B110S vás přepraví ekologicky, téměř zadarmo a ještě se vyhnete kolonám.

Přidejte se k novému způsobu dopravy výběrem elektrického skútru nebo mopedu. Přechod ze spalovacího motoru na elektrický je:

Efektivnější
Ekonomičtější
Udržitelný
Zábavnější

Elektrické skútry a mopedy Segway jsou ekologickým řešením přepravy na krátké a střední vzdálenosti. Náklady na ujetí 100 km přitom nepřesáhnout 6 Kč. 

Segway B110S - bílá barva

Cena

59.890,- Kč vč. DPH

AHRS - ochrana proti krádeži

Permanentní mobilní konektivita a přijímač GPS zajišťují neustálý monitoring stavu a polohy skútru. Díky pokročilé ochraně proti krádeži máte klidné spaní. Jakmile dojde k podezřelému chování, systém okamžitě hlásí jeho polohu v aplikaci a aktivuje alarm. Majitel má též možnost v případě krádeže dálkově vyřadit z provozu odcizený stroj a jeho baterii. Aplikace umí dálkově odemknout skútr například pro kamarády a ovládat klakson i světla, například na velkém podzemním parkovišti.

Odemykání bez klíčů - NFC

K eMopedu Segway máte k dispozici dvě karty NFC: jednoduše přejeďte kartou po palubní desce a eMoped zamknete, nebo odemknete. Je to tak jednoduché. Případně je nemusíte používat vůbec, viz. dále AirLock systém.

Automatické zamykání Auto-Lock

Auto-Lock lze nastavit tak, aby zamykal Segway eMoped automaticky po opuštění. Jakmile je funkce Auto-Lock aktivována, eMoped se automaticky uzamkne během nastaveného času.

AirLock - maximální svoboda

Rozlučte se se svými klíči a jezděte pouze se svým chytrým telefonem. Se systémem AirLock můžete eMoped B110S odemknout pouhým klepnutím na telefon prostřednictvím aplikace Segway-Ninebot. Jakmile je vozidlo připojeno k aplikaci Segway-Ninebot, eMoped B110S automaticky identifikuje svého majitele, pokud je chytrý telefon v blízkosti vozidla.

Chytrá detekce jezdce

eMoped je vybaven inteligentními senzory pod sedadlem jezdce. To zajišťuje bezpečnost používání - eMoped se nerozjede, pokud je vysunutý stojan, anebo jezdec nesedí na svém místě. Zároveň to umožnuje elektrickému zámku řídítek automatické uzamčení během 3 sekund po opuštění sedadla. 

Kompaktní a lehký

eMoped B110S váží necelých 55 kg a má kompaktní rám. Díky chytrému designu jej zaparkujete kdekoliv budete potřebovat. Přesto má nosnost 132 kg. 

LED světlomet s HALO efektem

Přední světlomet B110S má dvojité LED ve tvaru HALO. Skládá se z vnitřního a vnějšího kruhového světla. V reflektoru je umístěn senzor okolního světla, který umožňuje upravit jas podle prostředí. Počínaje soumrakem se světlomet rozzáří a zajistí vám lepší viditelnost během jízdy.

Automatický tempomat

S tempomatem si můžete odpočinout a užít si dobrodružství. Jednoduše stiskněte multifunkční tlačítko a vyberte požadovanou rychlost. Váš eMoped B110S bude udržovat konstantní rychlost, aniž byste se museli neustále držet řídítek.

Dvoustupňový centrální tlumič

Je tak dynamický, jak vypadá. Vynikající dvoustupňový centrální tlumič je připraven vypořádat se s nerovnostmi na vaší cestě a zajistit vám hladkou jízdu.

Dvojitý brzdový systém a rekuperace elektřiny

eMoped Segway je vybaven předními kotoučovými a zadními bubnovými brzdami, které zajišťují vaši bezpečnost při náhlých zastaveních a zvyšují váš zážitek z jízdy.

Regenerativní brzdový systém Anti-Lock

Přední kotoučová brzda je spárována se zadní bubnovou brzdou pro zajištění rychlého a stabilního brzdění. Systém EABS rekuperuje energii do baterie, čímž prodlužuje dojezd a odveze vás dále.

Technické parametry Segway eScooter B110S

Kategorie: Elektrické skútry
Maximální rychlost: 45 km/h
Maximální dojezd: až 105 km
Kapacita baterie: 1 440 Wh
Nosnost: 132 kg
Záruka: 2 roky
AHRS: Ano
RideyGo: Ano
Air-Lock: Ano
Výkon:  850 W
Váha: 55 kg
Napětí - Ah: 48 V - 30 Ah
Doba nabíjení: 4 hodiny na 100 % / 3 hodiny na 80 % (8A nabíječka)
Váha baterie: 11,6 kg
Míst k sezení: 1
Osvětlení: Výkonná LED světla (denní svícení, potkávací světla, dálková světla)
Voděodolnost: IPX eScooter / IPX7 baterie